« Kolovoz 2017 »

Projekti

Škola u svome radu ima mnogobrojne aktivnosti. U prvom planu ćemo se osvrnuti na aktivnosti posvećene samom unapređenju škole kao institucije. U posljednjih nekoliko godina na materijalnom planu je učinjeno dosta.

U posljednjih nekoliko godina u našu školu je uloženo dosta sredstava iz kapitalnih projekata od strane Ličko-senjske županije, krenuvši od izmjene dotrajalog krovišta (jedan dio, zatim izmjene parketa u nekim učionicama, uvođenje centralnog grijanja i termoventilacije u športsku dvoranu te izmjena jednog kotla u kotlovnici škole. Daljnji plan je izmijeniti dotrajali namještaj (klupe i stolice) u razredima, izmjena i lakiranje parketa u športskoj dvorani, saniranje i izmjena preostalog pokrova na školi, te izmjena kompletnog cjevovoda za hladnu i toplu vodu od kotlovnice prema školi.

Također se uređuje školsko igrališta koje se nalazi neposredno uz školu, te ćemo obaviti uređenje školskog dvorišta.

Osim rada na nastavnim aktivnostima Škola ima i još jedan "život". Tu se radi o nizu aktivnosti koje zajednički ostvaruju učenici i nastavno osoblje sa ciljem podizanja kvalitete nastave i učenja naših učenika.