« Kolovoz 2017 »

Štovani učenici, roditelji, zaposlenici i građani!

Kao ravnateljica škole želim vam dobrodošlicu na našu stranicu.

Temeljni interes svih nas je kvalitetno obrazovanje djece koja će sutra stasati u nove mlade ljude na kojima ostaje budućnost.

Učitelji ove škole trude se da djeca dobiju što bolje obrazovanje potrebno za daljnje školovanje.

Već vam je poznato da je zaživio i HNOS - Hrvatski nacionalni obrazovni standard koji na nov i inovativan način omogućuje učenicima kvalitetnije stjecanje znanja.

U tom smislu potrebna je kvalitetna suradnja roditelja i učitelja, kao bi se pratio rad i napredak učenika.

Da uz obrazovanje djece brinemo i o drugim bitnim aspektima za širenje znanja kod učenika svjedoči nam rad naše Eko-škole škola je započela provedbu akcije uređenja školskog vrta u kojoj sudjeluju učenici i zaposlenici škole.

Na ovim stranicama svi zainteresirani mogu pronaći razne informacije i obavijesti, te galeriju slika i učeničkih uradaka.

Snježana Milković, ravnateljica