« Kolovoz 2017 »

Autor: Pave Delač, 22. 4. 2016.

Dan planeta Zemlje obilježava se 22.travnja u cijelom svijetu. Naša škola također se pridružila projektu i tako bar malo učinila dobro za naš planet. Dan planeta Zemlje obilježen je velikom čistkom naše škole kako bi bila ugodnija za boravak i učenje. Razrednici su izveli svoje učenike u čišćenje okoline škole. Akciji su se pridružili i svi učitelji dajući primjer učenicima o skrbi i brizi za svoj planet. Akcijom čišćenja je ostranjeno nekoliko vreća smeća koje je narušavalo estetski izgled škole.