« Kolovoz 2017 »

Autor: Pave Delač, 30. 1. 2016.

U subotu, 23. siječnja 2016.god., u prostorima OŠ Perušić, gostovali su stručnjaci iz Hrvatske zajednice tehničke kulture te predavači u Nacionalnom centru tehničke kulture u Kraljevici. Oni su provodili pripremu učenika za 58. natjecanje mladih tehničara iz područja modelarstva uporabnih tehničkih tvorevina te orijentacije i komunikacije. Osim obuke učenika ostavljena su i vrijedna sredstva za budući rad, tako da se može očekivati rekordan broj učenika naše županije koji će sudjelovati na natjecanjima mladih tehničara. Na radionicama je sudjelovalo više od 30 učenika iz osnovnih škola u Perušiću, Pazarištu, Klancu, Kosinju i Ličkom Osiku. Predavači su bili dugogodišnji uvaženi stručnjaci na tom području Đuka Pelcl, Hrvoje Vrhovski i Tomislav Memedović.