« Prosinac 2017 »

Naše  stablo!

Martina, Gabrijela, Luka, Alen, Mate,  Ivan,  Gabrijel,  Ivan, Mihael, Pavle, Milan i  Sandi  maleni  su  drugaši   i  zaljubljenici  prirode koji su se   zajedno  sa  svojom  učiteljicom  Ivanom  prijavili    na projekt Želim  stablo  od  strane izdavačke  kuće  Profil Kletta i time  obogatili školsko dvorište  još  jednim  eko  kutkom.

Učenici  su  izabrali  kutak  za  svoju  jabuku  u  školskom  dvorištu  i uz  pomoć: učiteljice,  spremačica  i  domara ,  ali  najviše  pomoću  svojih  vrijednih  i  marljivih  ručica posadili  su  svoje  stablo.  Ozarena  i  vesela  lica  malenih  drugaša  najbolje  pričaju  priču o  tome  kako  su  se  osjećali.  Sadnjom biljke  naš  zadat  nije  gotov, slijedi  briga  o stablu, a  njegovanjem  i  promatranjem našeg  stabla   najbolje  učimo o  okolišu,  zdravlju  i pozitivnim  učincima  prirode na  čovjeka  kao  i o  osjećaju  povezanosti s prirodom te odgovornost prema njezinu očuvanju.

Koliko su maleni drugaši uživali i bili vrijedni najbolje pokazuju slike koje  pogledajte u  galeriji.