« Lipanj 2017 »

Svjetski dan voda obilježava se svake godine 22. ožujka.

Voda je svuda oko nas pa i u nama. Vodu pijemo.Bez vode nema života. Ta bezbojna i prozirna tekućina prekriva čak tri četvrtine Zemljine površine.

Povodom tog dana Kreativno – likovna grupa je zajedno s Eko grupom ''Suncokret''  napravila eko ribice od plastičnih čepova. Hvala svim mama koje su revno skupljale i pomogle nam u našem stvaralaštvu.

Budite ekološki  osviješteni jer pitke vode je sve manje  upravo zbog ljudskog onečišćavanja i velike potrošnje .Čuvajmo ju jer nam je tako dragocjena.