« Lipanj 2017 »

„ČITANJEM DO ZVIJEZDA“

Na županijskom natjecanju u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ učenici naše škole plasirali su se na državnu razinu natjecanja. To su: Maria Milković, 6.r., Ana-Marija Starčević 7.r. i Niko Jurišić 7.r.

Plakat na temu „Ljepota različitosti“ predstavljat će Ivan Milković, 7.r.

Ovo je treći put da smo se plasirali na državno natjecanje što pokazuje da učenici vole provoditi slobodno vrijeme uz knjigu. Družeći se, potiču jedni druge na čitanje i korisno provode slobodno vrijeme.