« Kolovoz 2017 »

Darivanje i davanje onima kojima je potrebno

Treći razred pokrenuo je malu akciju skupljanja igračaka u prosincu 2016. g. Toj akciji pridružili su se  s velikim veseljem i voljom ostali razredi razredne nastave.

Naime, potaknuti pričom o djevojčici koja nije htjela dati svoje igračke drugoj djeci, iako se s njima više nije igrala, učenici trećeg razreda odlučili su pokazati pravi primjer davanja od srca i darivanja najpotrebnijima. Tako su skupili, oprali i očistili svoje igračke te ih zapakirali s velikom ljubavlju. Tu se našlo puno plišanih medvjedića, slikovnica, društvenih igara, slagalica, barbika, gumenih životinja, itd.

Igračke smo poklonili Pedijatrijskom odjelu OB Gospić , koji  nas je dočekao s velikim veseljem i zahvalnošću.

Nadamo se da ćemo  bar malo razveselili djecu  koja borave  na tom odjelu te im uljepšati boravak.