« Lipanj 2017 »

Slikovnice Hrvatskih voda

U ponedjeljak, 21. studenog, posjetile su nas djelatnice Hrvatskih voda, gđa Iva Šutić te gđa Marija Vizner, autorica  triju edukativnih slikovnica na temu vode kao izvora života, njezine zaštite i korištenja te obrane od poplava.

Sama autorica je za naše učenike razredne nastave  i učenike iz Osnovne škole“ Anž Frankopan“ iz Kosinja  održala sjajnu prezentaciju teme, uz iskazano veliko sudjelovanje i interes učenika. Na kraju druženja  svi učenici su  dobili na poklon po dvije slikovnice, a same škole još nekoliko kompleta slikovnica, više plakata te drugih materijala potrebnih za nastavni rad na temu voda.

Djelatnicama Hrvatskih voda se zahvaljujemo na  uloženom trudu i izvrsnoj edukaciji koju su pružile našim učenicima. Nadamo se da će i  u budućnosti biti još ovakvih edukacija.