« Lipanj 2017 »

Autor: Pave Delač, 13. 10. 2016.

Obilježili smo i Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Učenici su donijeli pregršt krušnih proizvoda. Zahvaljujemo vrijednim majkama i bakama na njihovom trudu. Svaki razred je uredio svoj stol uz pomoć svojih razrednika. Da bi nam ova manifestacija prošla u što svečanijem tonu učenici su recitirali prigodne pjesme. Velečasni Josip Štefančić nam je blagoslovio naše šarene stolove pune kolača, krušnih proizvoda i različitih plodova zemlje. Na kraju je uslijedila degustacija svega toga! Najljepše proizvode smo odnijeli u Dom umirovljenika u Gospiću.